{{resultat}}

PRODUKTY Alternatywne, cz.1

Ze względu na niestrudzone zaangażowanie firmy Young Living w zapewnienie wysokiej jakości i brak przyzwolenia na korzystanie z kompromisowych rozwiązań okresowy brak dostaw składników roślinnych, które spełniały nasze wysokie standardy, może wpływać na tymczasową niedostępność produktów. Niemniej jednak dzięki kompleksowej, szerokiej gamie produktów Young Living nadal możesz znaleść skuteczne alternatywy, a może nawet ulubione produkty! Oto kilka alternatywnych rozwiązań, z których warto skorzystać, więcej..

Owoce przyszłości wprost z amazońskich lasów !

Czym jest owoc acai? Dlaczego jest dla nas tak korzystny ? Jakie posiada właściwości prozdrowotne, odżywcze, fizjologiczne ? Czym się wyróżnia ? Czy jagoda acai to skuteczna broń w walce z problemami naszego organizmu w XXI wieku ? Czy owoc acai może hamować proces starzenia ? Czy jagoda acai może wspomóc odchudzanie.. więcej..

New Live - nowa odsłona.

Czy zdajesz sobie sprawę, że aż 50% kobiet narażonych jest na niedobór wapnia, 20% cierpi z powodu deficytu żelaza, 92% ma zbyt niski poziom witaminy D w organizmie i że przeciętna kobieta dostarcza organizmowi zaledwie połowę zalecanej dawki kwasu foliowego ? więcej..

Piękny umysł.

Całe dnie ślęczysz nad książkami, skryptami lub poszukujesz informacji w Internecie, bo terminy egzaminów albo oddania projektów i prac nieubłagalnie się zbliżają? Masz wrażenie, że nic nie pamiętasz, a nowa wiedza w ogóle nie jest przyswajalna przez Twój umysł? Na dodatek czujesz ogromne przemęczenie i nie masz na nic ochoty? Ta presja, a jednocześnie bezsilność potęgują stres. Nic więc dziwnego, że badania stwierdzają podwyższony poziom stresu psychicznego wśród 57% studentek i 41% studentów. więcej..

Ganoderma firmy DXN..

Firma DXN została założona w 1993 roku przez Dato 'Dr. Lim SIOW Jin, absolwenta światowej sławy Indian Institute of Technology. Jego zainteresowanie badaniami korzystnych wpływów grzybów na zdrowie człowieka doprowadziły go do wspaniałego świata grzybów Ganoderma. Wyniki jego badań wprowadziły go na drogę wykorzystywania właściwości leczniczych grzyba Ganoderma - znanego również jako Reishi – uważanego za króla ziół, w celu zachowania zdrowia ludzi. więcej..

Moc antyoksydantów..

Wolne rodniki, stres oksydacyjny, przeciwutleniacze... Dużo słyszymy na ich temat. Ale czy tak naprawdę wiemy co znaczą te pojęcia ? I jaką rolę pełnią w organizmie ? Zacznijmy zatem od początku. Skąd biorą się wolne rodniki ? więcej..

Małe "wampiry"..

Zachód słońca nad jeziorem... Wieczorne biesiadowanie ze znajomymi na świeżym powietrzu... Piknik... Spacer po lesie... To chyba jedne z najmilszych sposobów spędzania wakacyjnych dni. Niestety jest coś, co może nam je skutecznie popsuć – komary !!! więcej..

Twój wakacyjny niezbędnik..

„Wakacje, znów będą wakacje. Na pewno mam rację, wakacje będą znów!” Zaśpiewamy wspólnie z kabaretem OT.TO. I bez względu na to czy spędzisz je w domu, w górach czy nad morzem, by w pełni cieszyć się upragnionym urlopem – odpowiednio przygotuj się do niego! więcej..

Odchudzanie bez większych wyrzeczeń..

Stosujesz racjonalną dietę, regularnie się ruszasz... Co jeszcze możesz zrobić, by Twoja walka ze zbędnymi kilogramami zakończyła się sukcesem? więcej..

Calivita Super CoQ10 Plus - nowe, zwiększone opakowanie..

Czy wiesz, że już po 20 roku życia nasz organizm zaczyna się starzeć? Główną przyczyną są wolne rodniki oraz zmniejszona produkcja koenzymu Q10, którego stężenie w organizmie osiąga maksymalną wartość w wieku 19-20 lat, po czym zaczyna maleć. I tak przykładowo w wieku 40 lat produkcja koenzymu Q10 w sercu obniża się o ok. 25%, a w wieku 70 lat o 50%. Takie samo zjawisko – spadku zawartości koenzymu Q10 – obserwujemy również w innych narządach. więcej..

Wiosenne oczyszczanie..

Zbliża się wiosna – w promieniach słońca świat staje się coraz piękniejszy, przyroda budzi się do życia. Wiosenne słońce daje nam energię, ale bezlitośnie odsłania wszystkie mankamenty naszej skóry, niedoskonałości figury i otaczającego nas środowiska. Dlatego o tej porze roku tradycyjnie porządkujemy nasze domy – sprzątamy, myjemy okna, usuwamy zbędne przedmioty z piwnic i strychów. więcej..

Dar prosto z ula dla Twojego zdrowia i urody..

Pszczoły to niezwykle pracowite owady, które żyją w zorganizowanych społeczeństwach. Dorosłe osobniki oraz larwy odżywiają się nektarem, spadzią oraz pyłkiem kwiatowym. Pszczoły zapylają około 75% roślin owadopylnych. Oprócz miodu produkują m.in. wosk, propolis oraz cenne mleczko pszczele słynące ze swych niezwykłych właściwości. więcej..

Poczuj radość na nowo !

Ostatnio ciągle jesteś w złym humorze? Szybko się nudzisz i czujesz zmęczona/y ? Nie masz ochoty nigdzie wyjść z domu, a rano – gdy słyszysz dźwięk budzika – najchętniej wyrzucił(a)byś go za okno ? więcej..

Ikarov czyste olejki naturalne..

Olejki są produktami w pełni naturalnymi, pozyskiwanymi z orzechów, nasion i owoców. W procesie produkcyjnym stosowana jest metoda tzw. „zimnotłoczenia”, a następnie oczyszczania przy użyciu niskich temperatur. Olejki otrzymane w wyniku zastosowania takiej technologii są nie tylko pełnowartościowe pod względem walorów odżywczych, pielęgnacyjnych i regenerujących, ale także najbliższe naturze (najbardziej zbliżone do naturalnego-pierwotnego stanu). więcej..

Nie daj się jesiennym podmuchom wiatru..

Ledwo wyjdziesz z domu i już czujesz jak przeszywające zimne powietrze otacza Twoje ciało? Dookoła wszyscy zaczynają kichać, kaszleć i wyglądają na osłabionych ? Ale nie Ty - z zestawem CaliVita® przetrwasz jesienny okres ! więcej..

Osmoza odwrócona - jedyna metoda oczyszczania wody pitnej..

To, że przez wieki piliśmy przeważnie wodę powierzchniową z rzek i jezior, wiemy wszyscy z pierwszych podręczników szkolnych. Tam, gdzie nie było wody na powierzchni ziemi, sięgano do studni, w których gromadziły się wody gruntowe. Jaka była czystość tych wód ? Przypominam, że woda, krążąc nieustannie w przyrodzie, powracała z atmosfery w postaci deszczu, śniegu lub gradu absolutnie czysta. Dopiero w zetknięciu z glebą lub skałami woda deszczowa mogła wzbogacić się w pewne składniki mineralne, których ilość i jakość zależna była od rodzaju skał, prędkości przepływu wody, jej temperatury itd..więcej..

Sezon na alergie trwa..

Alergia może dotknąć każdego z nas, w każdym wieku. U jednych objawia się bardzo wcześnie (już w dzieciństwie), a u innych późno (po 50 roku życia). Pojawiające się objawy mogą ulegać zmianie w ciągu życia i tak jednego roku mogą być dla nas bardzo uciążliwe, a z czasem mogą nawet ulec wygaszeniu...więcej..

Twój organizm też potrzebuje oczyszczenia z TOKSYN.

Żyjemy w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku. Rosnąca liczba samochodów powoduje wzrost zawartości metali ciężkich w otaczającym nas powietrzu. Chęć osiągania jak największych zysków w rolnictwie i jak najmniejszych strat, prowadzi do stosowania coraz większej liczby pestycydów, które wraz z pokarmem dostają się do naszego organizmu i zwiększają kumulacje szkodliwych substancji w tkankach. Życie w ciągłym stresie również potęguje gromadzenie się toksyn w naszym organizmie. Uważać także należy na kosmetyki, które w swoim składzie mogą zawierać substancje niekorzystnie oddziałujące nie tylko na skórę czy włosy, ale na cały nasz organizm...więcej..

Działanie ganodermy - lucidum.

Grzyb Ganoderma lucidum może chronić wątrobę przed fizjologicznymi i biologicznymi czynnikami niszczącymi, a pozytywne efekty stosowania można osiągnąć zarówno przed jak i po uszkodzeniu organu. Ganoderma lucidum przyspiesza metabolizm substancji medycznych i toksycznych zgromadzonych w wątrobie, prowadząc do jej wyleczenia. Efektywnie eliminuje objawy towarzyszące jak zawrót głowy, omdlenia i inne. Grzyb Ganoderma lucidum może być stosowany w leczeniu przewlekłego zatrucia, różnych odmian przewlekłego zapalenia i innych chorób tego narządu...więcej..

Właściwości miodów Manuka.

Właściwości każdego miodu pochodzą od rośliny, której nektarem żywią się produkujące go pszczoły. Nektar z kwiatów krzewu Manuka zawiera substancje, które w procesie przetwarzania go przez pszczoły na miód i późniejszego dojrzewania, zmieniają się w methylglyoxal...więcej..

Piecio-dniowy program oczyszczania z Young Living Essential Oils.

Współczesna dieta wyróżnia się wysoką ilością kalorii, małą ilością lub zupełnym brakiem wartości odżywczych, niewielką zawartością błonnika i bardzo wysokim poziomem substancji słodzących. To szybko trawione „pożywienie" wypełnia naszą krew powodując nagły wzrost poziomu insuliny. Wysoki poziom insuliny związany jest ze zwiększonym wydzielaniem śluzu. Ostatnie badania wskazują, że śluz jest źródłem wielu chronicznych chorób. Nadmiar cukru i insuliny we krwi może prowadzić do chronicznych problemów, jak cukrzyca i zniszczenia w systemie naczyń krwionośnych. W dodatku, wysoki poziom cukru i insuliny odgrywa często decydującą rolę w pojawieniu się takich stanów jak: nadciśnienie, uszkodzenie nerek, słabe i kruche żyły i tętnice i innych poważnych schorzeniach jak rak i choroba Alzheimera...więcej..

Każdego dnia pij czystą bezpieczną i zdrową wodę.

Rozwój nowoczesnej chemii gospodarczej jak środki czystości, ochrony roślin, materiały budowlane przyczynił się niestety do skażenia środowiska i do olbrzymiego rozwoju chorób cywilizacyjnych – szczególnie nowotworowych. Woda jest bez wątpienia najważniejszym czynnikiem potrzebnym do życia. Dociera wraz z krwioobiegiem do wszystkich żywych komórek, dostarczając im niezbędnych związków organicznych i nieorganicznych, uczestniczy w oczyszczaniu organizmu z produktów przemiany materii, rozprowadza ciepło i decyduje o sprawności termoregulacji. Wchodzi w skład płynów ustrojowych oraz pełni rolę uniwersalnego rozpuszczalnika...więcej..

Alkalizacja - zdrowy styl życia.

Powszechnie wiadomo, że idealne pH skóry wynosi 5,5. Z tego powodu wiele osób sądzi, że jest to normalna wartość pH. Jednak „pH 5,5” nie oznacza odczynu obojętnego, tylko kwaśny, który jest niezbędny do skutecznej ochrony skóry przed mikroorganizmami. Czysta woda ma odczyn obojętny (pH 7), niższe wartości pH oznaczają odczyn kwaśny, podczas gdy wyższe zasadowy. W warunkach fizjologicznych krew jest lekko zasadowa (pH 7,35- 7,45). O kwasicy możemy mówić, gdy wartość pH krwi spada poniżej 7,35. W przypadku niektórych chorób (np. cukrzycy, nowotworów, otyłości) istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia zaburzeń wartości pH. W takiej sytuacji niezbędna jest ocena stopnia zakwaszenia, a następnie zastosowanie odpowiednich zmian...więcej..

Naturalna ochrona przed promieniowaniem.

Ostatnie wydarzenia dotyczące wybuchu w elektrowni atomowej w Fukushimie (Japonia) sprawiły, że mieszkańcy wielu państw odczuwają niepokój związany z możliwością narażenia na szkodliwe promieniowanie radioaktywne. Do atmosfery ziemskiej bowiem zostały wyemitowane ogromnie ilości radioaktywnych substancji, które wywierają niekorzystny wpływ na organizm. Substancje radioaktywne mogą wywołać uszkodzenia lub całkowite niszczenie komórek. W konsekwencji prowadzi to m.in. do spadku odporności, zmian genetycznych, nowotworów...więcej..

Olejki eteryczne dla kobiet w ciąży.

Nie wszystkie olejki eteryczne mogą być stosowane w ciąży. Zanim zakupisz buteleczkę, sprawdź, czy olejek jest bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka....więcej..

Czakry i olejki.

Czakra - oznacza punkt, będący ośrodkiem energii, odbierający i przetwarzający całą energię wchodzącą do pola energetycznego człowieka. W ciele ludzkim znajduje się ich siedem, umiejscowionych w głowie oraz wzdłuż kręgosłupa. Łączą one przenoszące energię kanały „nadis” z trzema otaczającymi człowieka aurami...więcej..

Rola Aromaterapii we współczesnym świecie.

Autor artykułu: Andrzej Szymoniuk

Sam termin AROMATERAPIA nie jest stary został bowiem wprowadzony do światowego słownictwa w roku 1926 przez francuskiego chemika i aptekarza Dr Rene M.Gattefosse. Był on zafascynowany różnorodnymi i wielorakimi zaletami substancji aromatycznych ( jak zresztą każdy kto zetknął się z prawdziwymi olejkami ) których właściwości terapeutyczne są znane od przeszło 15 000 lat. Do chwili obecnej zakłady chemiczne Gattefosse we Francji zajmują się kontynuacja dzieła rozpoczętego przez ich założyciela...więcej..

Dekalog aromaterapii.

Źródło: Polskie Towarzystwo Aromaterapeutyczne

Korzystaj z dobrodziejstw aromaterapii i niezwykłych właściwości naturalnych olejków eterycznych dla zdrowia i przyjemnych wrażeń....więcej..

Doskonałe Leki Z Boskiej Apteki - O Wielkiej Sile Aromaterapii.

Autor artykułu: Andrzej Szymoniuk

Proszę nigdy nie zapominać o tym, że leki z Boskiej Apteki są doskonałe, niezwykle potężne i całkowicie nieszkodliwe, ale: tylko wtedy, gdy są bardzo czyste, najwyższej jakości, bez żadnych syntetycznych domieszek wtedy, gdy otrzymywane są z bardzo dobrej jakości organicznie uprawianych roślin, bez żadnych sztucznych nawozów i wówczas, gdy poddane są właściwej powolnej destylacji w niskiej temperaturze i pod niskim ciś nieniem, a nie daj BOŻE otrzymywane na drodze syntezy w chemicznych laboratoriach...więcej..

Dlaczego Olejki...

Olejki eteryczne wchłaniane  są  przede  wszystkim  przez  układ  oddechowy, ale nie tylko. Dostają się z łatwością do  krwioobiegu w procesie absorpcji  przez  skórę, są  przez  nas  zjadane jak żywność, bądź  razem  z  żywnością  jako  cenny system transportowy, antyutleniający i niewyczerpane  źródło wielu cennych substancji czyniących prawdziwe cuda  w  naszym  organizmie. Oczywiście  wszystko to pod warunkiem, że specyfiki, których używamy są to bardzo czyste, naturalne i doskonałej jakości olejki terapeutyczne, a nie przeróżne śmieci ze  sklepu czy apteki...więcej..