{{resultat}}

Regulamin sklepu internetowego www.magia-urody.pl

 1. Odpowiedzialność za prowadzenie sklepu i realizację zamówień ponosi FUNDACJA CAT'S CORNER, ul. Zwycięska 21, 56-100 Wołów
 2. Oferta sprzedaży w sklepie internetowym magia-urody.pl dotyczy produktów dopuszczonych do sprzedaży na polskim rynku. FUNDACJA CAT'S CORNER jest dystrybutorem wystawionych produktów firm: Young Living, CaliVita, DXN i ma podpisane umowy o dystrybucji.
 3. W celu realizacji zamówienia klient zobowiązany jest wysłać prawidłowo wypełniony elektroniczny formularz zamówienia z podaniem adresu e-mail lub podaniem prawidłowego numeru telefonu (komórkowego / stacjonarnego), zamieszczony na stronie internetowej sklepu. Zamówienia potwierdzane są poprzez e-mail lub telefonicznie. W przypadku braku takiego potwierdzenia, sklep zastrzega sobie prawo do nie wysłania towaru. Zamówienia nie zostanie przyjęte do realizacji, w przypadku zamieszczenia w formularzu niekompletnych lub błędnych danych.
 4. Formy płatności:
  1. Płatność przelewem (przedpłata na konto), zamówienie realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto.
 5. Zamówienia można składać przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 16, soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego.
 6. Czas realizacji zamówienia liczony od złożenia zamówienia i/lub zaksięgowania opłaty na naszym koncie do odbioru przesyłki przez zamawiającego trwa zazwyczaj do 2 dni roboczych (dostawa Pocztą Polską usługą PACZKA24 lub DPD) w przypadku zamówień złożonych do godziny 12:00.
 7. W naszej ofercie dostępne są produkty gotowe do wysyłki zazwyczaj w trybie 24h. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia, z przyczyn od nas niezależnych (np.: wycofanie produktu ze sprzedaży, brak produktu u producenta, dystrybutora, hurtownika) oraz do poinformowania zamawiającego o tym fakcie.
 8. Ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i nie obejmują kosztów dostawy. O chęci otrzymania faktury VAT należy powiadomić w momencie składania zamówienia. Koszt dostawy ponosi Klient i zostaje ona doliczona do ceny zmawianego produktu.
  Koszty wysyłki:
  • przedpłata na konto -  Paczka priorytetowa - 15 zł
  Przy zamówieniach powyżej 500 zł koszt wysyłki pokrywa sklep magia-urody.pl (dotyczy przedpłaty na konto).
 9. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia, należy nie przyjmować przesyłki i w obecności listonosza sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
 10. Zamówienie można anulować e-mailem albo telefonicznie. Wystarczy podać numer zamówienia i swoje dane kontaktowe.
 11. Zamówienia, które nie zostaną opłacone w ciągu 14 dni, anulowane są automatycznie. Klient ma prawo do ponownego wznowienia swojego zamówienia.
 12. Klientowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy jeżeli towar lub jego opakowanie utraciło swoje właściwości, w szczególności zostało uszkodzone lub naruszone, doszło do zużycia lub zniszczenia zamówionego towaru, w innych przypadkach wymienionych w art. 10 ust. 3 Ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
 13. Pomimo dołożenia przez sklep należytej staranności, wygląd towarów oferowanych na stronie internetowej może różnić się od towarów otrzymanych przez Klienta, np. w przypadku zmiany przez producenta wyglądu czy zawartości ilościowej opakowania, także różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje). Powyższe rozbieżności nie mogą stanowić podstawy do reklamacji.
 14. W ramach sprzedaży internetowej sklep oferuje możliwość bezpłatnych konsultacji farmaceutycznych o charakterze informacyjnym dostępnych pod numerem telefonu +48 792 025 213 lub drogą poczty elektronicznej sklep@magia-urody.pl
 15. Sklep internetowy nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe z przeznaczeniem użycie zakupionych w nim produktów, ani za skutki błędnych interpretacji treści dołączonych do nich opisów.
 16. Znaki towarowe, opisy, loga graficzne, nazwy i zdjęcia są własnością odpowiednich firm, instytucji i osób prywatnych.
 17. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, sklep zapewnia ochronę danych osobowych uzyskanych w wyniku wykonywania działalności i realizacji zamówień Klientów. Jednocześnie sklep oświadcza, że nie przekazuje danych innym podmiotom.
 18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 roku (Dz. U. Nr 22 poz. 271).

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące realizowanego przez nas zamówienia, zadzwoń do nas lub napisz a odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty sklepu, procedury składania zamówienia i jego realizacji.

Zadzwoń:

Telefon: +48 792 025 213

Napisz:

sklep@magia-urody.pl

obsługa i realizacja złożonych zamówień