{{resultat}}

Calivita Super CoQ10 Plus - nowe, zwiększone opakowanie...

Sięgnij po Super CoQ10 Plus – genialny zestaw składników wspomagających zachować młodość i nie tylko !

Skorzystaj z okazji i wzbogać swoją dietę w koenzym Q10, beta-karoten, witaminę E i selen.

Czy wiesz, że już po 20 roku życia nasz organizm zaczyna się starzeć? Główną przyczyną są wolne rodniki oraz zmniejszona produkcja koenzymu Q10, którego stężenie w organizmie osiąga maksymalną wartość w wieku 19-20 lat, po czym zaczyna maleć. I tak przykładowo w wieku 40 lat produkcja koenzymu Q10 w sercu obniża się o ok. 25%, a w wieku 70 lat o 50%. Takie samo zjawisko – spadku zawartości koenzymu Q10 – obserwujemy również w innych narządach.

W pierwszej kolejności starzeje się mózg i skóra... Już przed trzydziestką pojawiają się pierwsze zmarszczki! U kobiet starzenie zaczyna się zdecydowanie wcześniej niż u mężczyzn, jednak u panów postępuje szybciej.

Super CoQ10 Plus - nowe, zwiększone opakowanie | Magia-Urody.pl

Proces starzenia mogą dodatkowo pogłębiać takie czynniki jak: nieprawidłowo zbilansowana dieta, promieniowanie UV docierające do naszej skóry podczas uwielbianych przez nas kąpieli słonecznych, towarzyszący nam na co dzień stres, pośpiech, zanieczyszczenie środowiska oraz palenie papierosów.

Dlatego już dziś wspomóż walkę z wolnymi rodnikami i zachowaj młody wygląd na dłużej! Wzbogać swoją dietę w antyoksydanty !

Zawarta w produkcie witamina E bierze udział w ochronie organizmu przed wolnymi rodnikami. Selen nie tylko wykazuje działanie antyoksydacyjne, ale również korzystnie wpływa na odporność i tarczycę, pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie oraz przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy. Beta-karoten będący prowitaminą A, która dba o oczy, skórę i układ immunologiczny oraz bierze udział w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu żelaza. Produkt zawiera również znany wszystkim koenzym Q10.

Zatem, jeśli:

  • masz powyżej 20 lat,
  • prowadzisz aktywny tryb życia,
  • jesteś narażony na stres i wysiłek umysłowy,
  • dbasz o urodę,
  • Twoja dieta jest niewłaściwie zbilansowana to...

Dodatkowe 33% gratis ! Dzienna suplementacja taniej i starcza na dłużej. Ta sama cena, ten sam skład, a w opakowaniu aż... 30 kapsułek więcej !