{{resultat}}

Od ziarenka do butelki /SEED TO SEAL Young Living

SEED TO SEAL - Young Living Essential Oils | magia-urody.pl

Gwarantowana czystość olejków wynika z procesu SEED TO SEAL.

Od 20 lat Young Living ustala standardy w dziedzinie czystości i siły działania olejków eterycznych. Kluczową rolę w celu zapewnienia jakości produktów odgrywa zastrzeżony proces 'Seed to Seal', którry opiera się na pięciu najistotniejszych dla produkcji autentycznych olejków eterycznych wymogach:

  • NASIONA - wybór nasion, które wydadzą rośliny o optymalnych poziomach pożądanych składników jest pierwszym, ważnym krokiem w procesie Seed to Seal.
  • UPRAWA - nasza obszerna wiedza z zakresu zrównoważonego rolnictwa gwarantuje spełnianie rygorystycznych norm zarówno na farmach należących do Young Living, jak i uważnie monitorowanych farmach partnerskich.
  • DESTYLACJA - łączymy dawne i współczesne techniki, aby zachować idealny profil korzystnych składników roślinnych w każdej partii olejków eterycznych.
  • BADANIA - aby zagwarantować niezmienną jakość i czystość, nasze olejki eteryczne są badane zarówno przez wewnętrzne laboratoria, jak i niezależne jednostki. Olejki eteryczne Young Living pochodzą z wielu źródeł, z których wszystkie przestrzegają wymogów kwalifikacyjnych procesu Seed to Seal.
  • BUTELKOWANIE - kończymy proces Seed to Seal, szczelnie zamykając i sprawdzając wszystkie butelki olejków eterycznych w naszych nowoczesnych zakładach przed ich wysłaniem do członków na całym świecie.
Olejki eteryczne Young Living Essential Oils | Magia-Urody.pl

Pielęgnuj ciało, umysł i ducha, aby odkryć czysty, świadomy sposób życia, który każdy z nas chce osiągnąć. Jednoskładnikowe olejki eteryczne, mieszanki - zaproś dobre samopoczucie do swojego życia.

Olejki eteryczne-jednoskładnikowe, Olejki eteryczne-mieszanki, Roll-ons, Oleje do masażu, Zestawy, Dyfuzory, Akcesoria

Olejki eteryczne Young Living Essential Oils | Magia-Urody.pl

Zapewnij rodzinie i domowi czystość i bezpieczeństwo korzystając z naturalnie pozyskiwanych produktów.

Naturalne środki czystości, Naturalna ochrona, Dyfuzory, Pielęgnacja jamy ustnej, Naturalna OCHRONA

Olejki eteryczne Young Living Essential Oils | Magia-Urody.pl

Prawdziwe dobre samopoczucie ma swoje źródło wewnątrz. Pielęgnacja ciała opata na optymalnej mieszance składników odżywczych z dodatkiem czystych, silnie działających olejków eterycznych gwarantują dodatkową energię do rozpoczęcia podróży w głąb.

Energia i wytrzymałość, Antyoksydanty, Oczyszczanie organizmu, Kości i stawy, Trawienie Odporność Pamięć

Olejki eteryczne Young Living Essential Oils | Magia-Urody.pl

Wolne od składników uważanych przez naukowców za kontrowersyjne, oparte na olejkach eterycznych szampony, balsamy i inne produkty do pielęgnacji skóry Young Living oczyszczają i nawilżają skórę, nadając jej naturalny, zdrowy blask.

Pielęgnacja twarzy i SKÓRY, PIELĘGNACJA CIAŁA, Pielęgnacja jamy ustnej,

Olejki eteryczne Young Living Essential Oils | Magia-Urody.pl

DYFUZORY olejków eterycznych - Przekszatałć swój dom, biuro lub przesrzeń osobistą w swoją własną oazę aromaterapii! Rozprowadź najlepsze na świecie olejki eteryczne Young Living w powietrzu w formie drobnej mgiełki i ciesz się uzyskaną atmosferą !

Dyfuzory i inne