CALIVITA: Resveratrol PLUS /Resweratrol na serce, koenzym Q10

Resveratrol PLUS /Resweratrol na serce, koenzym Q10

Cena: 156.00 PLN

  • Dostępność: w magazynie

Zapewne słyszałeś o zdrowotnych właściwościach czerwonego wina. Resveratrol PLUS to unikalny zestaw antyoksydantów najwyższej jakości – źródło skoncentrowanej siły polifenoli – resweratrolu pochodzącego z czerwonych winogron, wzmocnionych ekstraktem z nasion winogron oraz koenzymem Q10.

Zgodnie ze starą, znaną prawdą, kieliszek dobrego, czerwonego wina ma bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie. We wczesnych latach dziewięćdziesiątych mądrość ta znalazła potwierdzenie w licznych badaniach naukowych, dotyczących zjawiska „paradoksu francuskiego”. Okazuje się, że pomimo diety bogatej w tłuszcze nasycone, w społeczeństwie francuskim występuje znacznie mniej przypadków chorób sercowo-naczyniowych, niż w innych obserwowanych krajach. Wyjaśnienie tego fenomenu nie leży głównie w predyspozycjach genetycznych Francuzów, lecz w regularnej konsumpcji wysokiej jakości czerwonego wina, bogatego w polifenole. Pod nazwą tą kryje się złożona rodzina związków chemicznych o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Ich zadaniem jest ochrona komórek i systemu obronnego organizmu przed wolnymi rodnikami, wytwarzanymi podczas procesów fizjologicznych, jak również w wyniku ekspozycji na liczne czynniki środowiskowe. Najbardziej charakterystycznym polifenolem czerwonego wina jest resweratrol, który jest obecnie uważany za jeden z najbardziej obiecujących antyutleniaczy naturalnego pochodzenia. W przyrodzie związek ten występuje w 4 chemicznych formach, spośród których najbardziej aktywny biologicznie jest trans-resweratrol. Najwięcej tej substancji znajduje się w skórce i nasionach winogron, co wyjaśnia również jego obecność w czerwonym winie (średnio 2-3 mg/l czerwonego wina).

Resweratrol wykazuje również korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy poprzez wspomaganie właściwego ukrwienia naczyń krwionośnych, hamowanie utleniania lipidów, frakcji lipoprotein o niskiej gęstości (LDL).

Preparat Resveratrol PLUS, jak sama nazwa wskazuje, został dodatkowo wzbogacony ekstraktem z nasion winogron oraz koenzymem Q10. Ekstrakt z nasion winogron to źródło oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC), najbardziej cenionych ze względu na korzystny wpływ na układ krążenia.

Z kolei koenzym Q10, poza właściwościami antyoksydacyjnymi, wspomagającymi funkcjonowanie układu krążenia jest odpowiedzialny za dostarczanie komórce niezbędnych ilości energii. Taki dobór składników dodaje organizmowi witalności, spowalnia procesy starzenia i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. A zatem, Resveratrol PLUS to idealne rozwiązanie dla potrzeb współczesnego człowieka.

UWAGA !

1 tabletka zawiera:

Opakowanie zawiera:

Sposób użycia:

Inne produkty zawarające składniki korzystnie wpływające na organizm SENIORÓW :

Produkty powiązane (Antyoksydanty):

CoQ10 Lozenges /Koenzym Q10 (podjęzykowy), 30 tabletek, masa netto: 14.4g | magia-urody.pl

CoQ10 Lozenges /Koenzym Q10 (podjęzykowy), 30 tabletek, masa netto: 14.4g

SZCZEGÓŁY

Liquid C + Bioflavonoids /Witamina C w płynie, 240 ml | magia-urody.pl

Liquid C + Bioflavonoids /Witamina C w płynie, 240 ml

SZCZEGÓŁY

Cocoa Bean Extract / Ekstrakt z nasion owocu kakaowca i owoc Goji, 100 kapsułek | magia-urody.pl

Cocoa Bean Extract / Ekstrakt z nasion owocu kakaowca i owoc Goji, 100 kapsułek

SZCZEGÓŁY

Mega CoQ10 Plus /Mega dawka koenzymu Q10 wzmocniona antyoksydantami | magia-urody.pl

Mega CoQ10 Plus /Mega dawka koenzymu Q10 wzmocniona antyoksydantami

SZCZEGÓŁY

Mega qProtect /Miłorząb japoński i antyoksydanty (m. in. selen, cynk) | magia-urody.pl

Mega qProtect /Miłorząb japoński i antyoksydanty (m. in. selen, cynk)

SZCZEGÓŁY

Lutein PLUS /Luteina wsparcie oczu | magia-urody.pl

Lutein PLUS /Luteina wsparcie oczu

SZCZEGÓŁY

Smokerade /Osłona nie tylko dla palaczy | magia-urody.pl

Smokerade /Osłona nie tylko dla palaczy

SZCZEGÓŁY

Super CoQ10 Plus /Koenzym Q10 i antyoksydanty (witamina E, selen) | magia-urody.pl

Super CoQ10 Plus /Koenzym Q10 i antyoksydanty (witamina E, selen)

SZCZEGÓŁY

Xantho PLUS /Mangostan i nie tylko w kapsułce | magia-urody.pl

Xantho PLUS /Mangostan i nie tylko w kapsułce

SZCZEGÓŁY

8 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®:

  • Bazując już na 20. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
  • Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita®.
  • Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
  • Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
  • Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.
  • Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA, zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym.
  • Produkcja podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
  • Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, jak również posiadają pozytywne odpowiedzi na powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).

Serdecznie Zapraszamy !