{{resultat}}

Manuka Health New Zeland Ltd: Pasta do zębów z Miodem Manuka MGO™ 400+, Propolisem BIO 30™ i olejkiem z Drzewa Herbacianego (100 ml)

Pasta do zębów z Miodem Manuka MGO™ 400+, Propolisem BIO 30™
i olejkiem z Drzewa Herbacianego (100 ml)

Cena: 37.00 PLN

  • Dostępność: dostępny już wkrótce !

Chwilowo brak produktu na magazynie.

Zapytaj o produkt »

Unikalna pasta do zębów na bazie miodu Manuka i Propolisu

Pasta do zębów z miodem Manuka MGO™ 400+, Propolisem BIO 30™ i olejkiem z Drzewa Herbacianego łączy w sobie trzy naturalne składniki. Nowozelandzki propolis BIO 30™ pomaga w skutecznej higienie jamy ustnej, dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości BIOflawonoidów, określonej w niezależnych testach na poziomie przynajmniej 30 mg na gram propolisu BIO 30™. Unikalne, antybakteryjne właściwości miodu Manuka MGO™ 400+ i olejku z drzewa herbacianego pomagają utrzymać zdrowe zęby i dziąsła. Olejki eteryczne i zioła nadają paście przyjemny smak oraz pozostawiają uczucie świeżości i czystości.

Pasta nie zawiera fluorku ani konserwantów.

Miód Manuka MGO™ 400: posiada bardzo wysokie właściwości przeciwbakteryjne i lecznicze . MGO™ 400 – skrót od słowa Methylglyoxal, który jest odpowiedzialny za procesy antybakteryjne i antyseptyczne występujące w miodach Manuka. Firma Manuka Health bada zawartość metyloglyoxalu bazując na normach Politechniki Drezdeńskiej, na przykład MGOTM 400+ Manuka Honey został dokładnie przebadany i potwierdzono, że zawiera co najmniej 400 mg/kg dietetycznego metyloglyoxalu czyli wykazuje silne właściwości lecznicze.

Propolis BIO 30: Propolis znany jest ze swoich właściwości przeciwutleniających, antybakteryjnych i antyseptycznych, które zawdzięcza wysokiemu stężeniu flawonoidów. Flawonoidy są naturalnymi substancjami ochronnymi roślin. Posiadają wiele funkcji biologicznych, w tym właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Pszczeli Propolis pochodzący z Nowej Zelandii, będącej krajem o najwyższej czystości ekologicznej, jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Zawartość flawonoidów utrzymuje się na poziomie 30mg/1gram propolisu. Propolis znany jest także z zawartości ponad 250 zidentyfikowanych związków aktywnych biologicznie.

Właściwości:

  • Stymuluje gojenie się dziąseł oraz zapobiega powstawaniu próchnicy
  • Posiada łagodzące właściwości ściągające
  • Działa przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia
  • Regularne stosowanie pasty Manuka Health zapobiega chorobom zębów i przyzębia oraz łagodzi owrzodzenia jamy ustnej

Sposób stosowania:

  • dla uzyskania najlepszych rezultatów należy szczotkować zęby pastą Manuka Health NZ na bazie Propolisu BIO 30™ i miodu Manuka MGO™ 400+ po każdym posiłku.

Ostrzeżenie:

  • Propolis może wywołać reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia opuchlizny w jamie ustnej lub gardła należy zaprzestać używania pasty.

Dostępna pojemność:

  • 100ml