YOUNG LIVING: Balsam do ust Grapefruit Lip Balm - 4.5 g

Balsam do ust Grapefruit Lip Balm - 4.5 g

Cena: 28.00 PLN

  • Dostępność: w magazynie

Lekki i orzeźwiający dodatek do codziennej pielęgnacji ust.

Balsam GREJPFRUTOWY powstał, aby w pełni dogadzać naszym ustom i zmysłom. Oferuje oparty na naturalnych roślinach nowy wymiar odżywiania, odświeżania i regenerowania skóry ust. Wspaniałym prezentem w jego składzie jest chociażby olejek Jojoba, olejek z owoców Dzikiej Róży, olejek z ziaren Nngxia wolfberry połączony z siłami olejku z Grapefruita, olejkami terapeutycznej jakości z YLEO, Witamina E legendarny antyutleniacz. Wszystko to sprawia że usta są zdrowe giętkie, prężne miękkie elastyczne i ... kuszące.

Wielu ludzi codziennie każdego tygodnia szuka kosmetyków do złuszczania, oczyszczania skóry, płynów powstrzymujących proces starzenia i wielu innych produktów zapewniających że będą mieli zdrowa i promienną pełna blasku skórę. I tak jak poświęca się bardzo dużo czasu i pieniędzy, aby zapewnić sobie zdrowa skórę tak usta, wargi są najczęściej całkowicie pomijane i zapomniane ! Skóra na ustach w porównaniu do skóry na twarzy jest cieńsza i ustom zwykle brakuje warstwy tłuszczu jaki ma ciało który pozwala utrzymywać skórę gładką i zdrową. Wargi nie posiadają gruczołów łojowych co prowadzi do naturalnego ich wysychania.

Oto dlaczego codzienne używanie jednego z trójki balsamów do ust YLEO jest niezbędne do utrzymania doskonałego zdrowia i wygładu naszych ust oraz ich ochrony. GREJPFRUTOWY BALSAM jest rozświetlającym i odświeżającym dodatkiem do codziennej pielęgnacji ust przeciwdziałającym wysuszaniu skóry ust. Należy stosować często aby : zapobiegać, naprawiać uszkodzenia, nawilżać, łagodzić i regenerować wysuszona skórę warg. Balsam można stosować na skórze całego ciała, ale bez bezpośredniego kontaktu z oczami. Kosmetyki i zwykłe balsamy do ust zawierają syntetyczne składniki jak nafta ( i inne składniki ropy naftowej petroleum ) które zwiększają częstotliwość pękania warg. Sztuczne zapachy i smaki używane w balsamach do ust zwiększają drażliwość, suchość i często są przyczyna alergii.

Składniki:

Produkty podobne:

FARMY YOUNG LIVING, więcej..

FARMY YOUNG LIVING | magia-urody.pl

Niedawno firma Young Living obchodziła 20 rocznicę powstania.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Nasz numer ID w Young Living: 1476605 i link do formularza rejestracji: tu link

DO NASZEGO PUNKTU WE WROCŁAWIU: SYNAPSE [1-piętro] w CH Marino, ul.Paprotna 7, WROCŁAW