{{resultat}}

Essential Rewards / Program dostaw cyklicznych

Czym jest program Essential Rewards ?

Essential Rewards to program regularnych zamówień przeznaczony dla niezależnych dystrybutorów Young Living, który umożliwia otrzymywanie ulubionych produktów co miesiąc i bezpośrednio do domu („zamówienie cykliczne”). Program oferuje następujące korzyści:

 • Gwarantowana comiesięczna wysyłka ulubionych produktów Young Living.
 • Niższe ceny wyłącznych pakietów produktów.
 • Zbieranie punktów promocyjnych Essential Rewards, które można wymieniać na darmowe produktu.
 • Zakwalifikowanie się do otrzymania dodatkowego wynagrodzenia.
 • Zniżki na wysyłkę.

Czy jest jakaś minimalna kwota ?

Tak. Żeby uczestniczyć w programie trzeba złożyć miesięczne zamówienie cykliczne o wartości co najmniej 50 PV.

Należy zwrócić uwagę, że aby kwalifikować się do comiesięcznej wypłaty prowizji, konieczne jest złożenie zamówienia o wartości co najmniej 100 PV na miesiąc (może to być dowolny rodzaj zamówienia). Warto o tym pamiętać obliczając wartość miesięcznego zamówienia.

Co oznacza PV ?

PV oznacza indywidualną wielkość sprzedaży (ang. personal volume - PV). Każdy produkt ma wartość PV, którą stosuje się do obliczania wynagrodzenia, ilości punktów promocyjnych i bonusowych. W większości przypadków, wartość PV produktu jest oparta na cenie hurtowej w dolarach amerykańskich.

Jak można się zapisać do programu Essential Rewards ?

Można przygotować szablon swojego zlecenia w ramach programu Essential Rewards korzystając z jednego z poniższych sposobów: za pośrednictwem swojego Wirtualnego biura, przez telefon z pomocą jednego z naszych doradców lub wypełniając Formularz zgłoszenia do programu Essential Rewards.

W zależności od dostępności, można wybrać w który dzień miesiąca mamy przetwarzać zamówienie. Na przykład wybranie czwartego dnia miesiąca oznacza, że w ten dzień zostanie utworzone zamówienie i pobrana płatność.

Należy zwrócić uwagę, że Essential Rewards jest regularnym programem miesięcznym. Otrzymasz produkty, a płatność będzie pobierana co miesiąc z karty kredytowej lub rachunku wersja 1 bankowego. Informacje na temat anulowania udziału w programie Essential Rewards znajdują się poniżej.

Jak mogę zapłacić za miesięczne zamówienia ?

Możesz zapłacić za swoje zamówienie kartą kredytową (Master and Visa), kartą debetową lub przelewem.

W przypadku przelewu bankowego należy podać numer identyfikacyjny klienta lub dystrybutora, jak również numer identyfikacyjny zamówienia.

Osoby posiadające niemieckie lub austriackie rachunki bankowe mogą również płacić za pośrednictwem polecenia zapłaty („Lastschrift”). Należy wziąć pod uwagę, że pierwsza płatność za pośrednictwem polecenia zapłaty może zając do pięciu dni, ponieważ konieczne jest sprawdzenie danych i przetworzenie płatności.

Należy pamiętać, że aby umożliwić płatność przelewem bankowym, należy się skontaktować z naszym Działem obsługi klienta. Zamówienie standardowe należy składać za pośrednictwem Biura obsługi klienta, jeśli płatność będzie dokonywana przelewem.

Należy zwrócić uwagę, że firma Young Living nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia płatności za zamówienia.

Jaki jest czas dostawy ?

Zamówienia zwykle wysyła się z naszego magazynu w ciągu około 2 dni roboczych od otrzymania płatności. Czasu dostawy do 7 dni roboczych.

Ile kosztuje wysyłka ?

Zamówienia w ramach programu Essential Rewards są realizowane stosując niższe ceny wysyłki. Szczegółowe informacje znajdują się w najnowszym cenniku.

Jak i kiedy można zmienić szablon zamówienia cyklicznego ?

Zamówienie w ramach programu Essential Rewards można zmieniać zgodnie z potrzebami (nawet co miesiąc, jeśli jest to konieczne). Możesz zmieniać produkty, które chcesz otrzymywać co miesiąc, termin wysyłki zamówień (w zależności od dostępności) oraz adres wysyłki.

Zamówienia w ramach programu Essential Rewards można zmieniać:

 • Za pośrednictwem Wirtualnego biura ‒ najpóźniej dzień (do północy) przed terminem przetwarzania zamówienia.
 • Telefonicznie ‒ w normalnych godzinach pracy biura Young Living Europe w ostatni dzień roboczy przed terminem przetwarzania zamówienia.
 • Email lub fax ‒ 5 dni roboczych przed najbliższym terminem przetwarzania zamówienia.

Należy pamiętać, że dystrybutor musi sam zwrócić się o wprowadzeni zmian do zamówienia w ramach programu Essential Rewards.

Czym są punkty programu Essential Rewards ?

Wraz z każdym wysłanym zamówieniem w ramach programu Essential Rewards otrzymujesz kredyty/punkty bonusowe, które można wymieniać na produkty. Punkty zarabia się za każdy kolejny miesiąc udziału w programie. Im dłuższe uczestnictwo w programie tym większe korzyści.

Punkty można zbierać na następujące sposoby:

 • Pierwsze, następujące po sobie 6 miesięcy (miesiące 1-6): 10% wartości PV zamówienia
 • Po pierwszych, następujących po sobie 6 miesiącach (miesiące 7-12): 15% wartości PV zamówienia
 • Rok i więcej (od 13 miesiąca): 20% wartości PV zamówienia

Punkty zostaną automatycznie przekazane na konto dystrybutora Young Living, a bieżącą ilość punktów będzie można sprawdzić w Wirtualnym biurze. Punkty w ramach programu Essential Rewards stracą wartość 12 miesięcy kalendarzowych po ich zarobieniu. Zatem należy je wykorzystać odpowiednio wcześniej.

Kiedy mogę wymienić punkty ?

Punkty można wymienić w miesiącu następującym po dwóch miesiącach nieprzerwanego uczestnictwa i można je wymieniać w kwocie równej lub mniejszej niż wartość zebranych punktów. Należy pamiętać, że w ciągu każdego miesiąca kalendarzowego można wymieniać maksymalnie 350 punktów.

Jak można wymienić punkty bonusowe ?

Aby wymienić punkty uzyskane w ramach programu Essential Rewards po prostu skontaktuj się z naszym Zespołem obsługi klienta telefonicznie lub drogą poczty elektronicznej (dane kontaktowe znajdują się poniżej), poinformuj ile punktów chcesz wymienić, które produkty chcesz otrzymać i jak chcesz zapłacić za odnośne koszty wysyłki. Następnie przetworzymy zamówienie.

Produkty zakupione z użyciem punktów Essential Rewards nie liczą się do indywidualnej, ani organizacyjnej wielkości sprzedaży. Niektórych produktów nie można zamówić z wykorzystaniem punktów bonusowych. Więcej informacji można znaleźć w najnowszym cenniku. Członkowie są odpowiedzialni za pokrycie kosztów wysyłki (łącznie z VAT), punktów nie można przeznaczyć na koszty wysyłki lub VAT. Informacje na temat kosztów wysyłki można znaleźć w najnowszym cenniku.

Jak można anulować zamówienia cykliczne ?

Aby anulować swoje zamówienia w ramach programu Essential Rewards należy wysłać pisemną prośbę emailem lub faxem 5 dni przed uprzednio wybranym terminem przetwarzania; można również skontaktować się telefonicznie z biurem Essential Rewards w normalnych godzinach pracy.

Co się dzieje z niezapłaconymi zamówieniami cyklicznymi ?

Wszystkie niezapłacone zamówienia zostaną anulowane pod koniec każdego miesiąca. Jeśli zamówienie cykliczne zostało anulowane raz, można złożyć zamówienie kolejnego miesiąca. Nie otrzymasz punktów bonusowych za anulowane zamówienie. W przypadku anulowania miesięcznego zamówienia dwa miesiące z rzędu, suma punktów zostanie zresetowana do zero.

Co się dzieje, jeśli wyczerpano zapas produktu ?

Jeśli wyczerpano zapas jakiegoś produktu dołożymy wszelkich starań by skontaktować się z tobą drogą mailową, aby zaproponować inny produkt do zamówienia. Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi usuniemy produkt z zamówienia. Należy pamiętać, że może to wpływać na kwalifikowanie się do otrzymania prowizji. Zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia niedostępnych produktów podobnymi produktami o zbliżonej wartości.

Co się stanie w przypadku zwrócenia zamówienia cyklicznego ?

W przypadku zwrotu zamówienia cyklicznego, punkty bonusowe przyznane za to zamówienie zostaną potrącone. W przypadku zwrotu kolejnego zamówienia cyklicznego, suma punktów zostanie zresetowana do zero.

Należy pamiętać, że za każdy zwrot będzie pobierana 10% opłata za zwrot.

W przypadku pytań lub jeśli potrzebujesz pomocy, lub porady na temat programu Essential Rewards napisz maila na adres: sklep@magia-urody.pl lub zadzwoń, tel.: +48 603 646 333.

Link do formularza rejestracyjnego.

Serdecznie Zapraszamy do współpracy !