IKAROV: Olejek z pestek moreli 55 ml

Olejek z pestek moreli 55 ml

Cena: 16.00 PLN

  • Dostępność: w magazynie, dostawa w ciągu 3-4 dni

Olejek z pestek moreli należy do kategorii „olejków najbliższych strukturze ludzkiej skóry”. Jest niezwykle delikatnym kosmetykiem, który mogą stosować niemowlęta i dzieci, a także osoby o skórze wrażliwej i alergicznej. Badania wykazały, że olejek z pestek moreli pobudza naturalne funkcje skóry oraz posiada właściwości „odbudowujące” i utrzymujące optymalny poziom nawilżenia komórek. Stanowi więc doskonałą propozycję dla cery mieszanej, suchej, spierzchniętej, szorstkiej i popękanej.

Olejek z pestek moreli charakteryzuje się wysoką zawartością witaminy F, co potęguje jego właściwości regeneracyjne i opóźniające procesy starzenia. Poprawia jędrność, stopień napięcia i elastyczność skóry oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek. Ze względu na udowodnioną skuteczność, zyskał szerokie zastosowanie przy produkcji kosmetyków przeciwzmarszczkowych.

IKAROV: Olejek z pestek moreli 500 ml | magia-urody.pl

Polecany także jako olejek do kąpieli dla niemowląt i dzieci.

100% NATURY

Olejek z pestek moreli jest w 100% naturalnym kosmetykiem, pozyskiwanym tzw. „metodą zimnotłoczenia” pestek moreli, a następnie ich oczyszczania przy użyciu niskich temperatur. Dzięki zastosowaniu takiej technologii, zachowuje pełnię swoich właściwości odżywczych, regeneracyjnych i pielęgnacyjnych. Jest także pozbawiony sztucznych konserwantów (środkiem konserwującym jest tu naturalny wyciąg z rozmarynu). Wybór tego produktu to zarówno gwarancją wysokiej jakości, jak i bezpieczeństwa stosowania.

Zastosowanie (forma kosmetyku (płynny olejek), daje wiele możliwości zastosowania):

Szczególnie polecany:

Skład:

Uwaga:

CZYSTE OLEJKI ROŚLINNE /Olejki nabliższe strukturze ludzkiej skóry