IKAROV: Olejek migdałowy 500 ml

Olejek migdałowy 500 ml

Cena: 82.50 PLN

  • Dostępność: dostępny już wkrótce !

Chwilowo brak produktu na magazynie.

Olejek migdałowy IKAROV należy do kategorii „olejków najbliższych strukturze ludzkiej skóry”. Jest wyjątkowo delikatny. Posiada doskonałe właściwo ści pielęgnacyjne. Można go stosować do wszystkich typów skóry, w każdym wieku. W szczególności polecany jest do skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej. Nie wywołuje reakcji alergicznych. Już w czasach starożytnych odkryto niezwykłe właściwości odżywczo-kojące tego olejku i wykorzystywano go do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci.

Olejek migdałowy bardzo dobrze się wchłania. Ponieważ skład jego lipidów jest najbliższy strukturze ludzkiej skóry, nazywany jest także „skórą w olejku”. Doskonale zmiękcza i wygładza skórę, nawilża ją oraz łagodzi podrażnienia. Opóźnia także proces starzenia się komórek skóry.

Jest także jednym z najsilniejszych stymulatorów regeneracji, wzmocnienia i wzrostu włosów. Odżywia cebulki, poprawia blask i sprężystość włosa.

IKAROV: Olejek migdałowy 500 ml | magia-urody.pl

100% NATURY

Kosmetyk jest w 100% naturalnym, czystym olejkiem, pozyskiwanym tzw. „metodą zimnotłoczenia” owoców migdałowca (migdałów), a następnie oczyszczania przy użyciu niskich temperatur. Dzięki zastosowaniu takiej technologii, zachowuje pełni ę swoich właściwości odżywczych, regeneracyjnych i pielęgnacyjnych. Jest także pozbawiony sztucznych konserwantów (jednym środkiem konserwującym olejku jest 100% naturalny wyciąg z rozmarynu). Wybór tego produktu to zarówno gwarancja wysokiej jakości, jak i bezpieczeństwa stosowania.

Zastosowanie (na uwagę zasługuje forma kosmetyku, dająca wiele możliwości zastosowania):

Szczególnie polecany:

Skład:

Uwaga:

CZYSTE OLEJKI ROŚLINNE /Olejki nabliższe strukturze ludzkiej skóry