YOUNG LIVING: NingXia Red - 2 x 750 ml (2 butelki)

NingXia Red - 2 x 750 ml (2 butelki)

Cena: 466.00 PLN

  • Dostępność: w magazynie, dostawa w ciągu 3-4 dni

Ningxia Red - to magiczna mieszanka Lycium Barbarum i pięciu innych owoców, również bardzo silnych przeciwutleniaczy, która tworzy unikalny w swoim rodzaju produkt podtrzymujący zdrowie i witalność każdego z nas. W skład soku wchodzą również olejki eteryczne terapeutycznej jakości co jest w swoim rodzaju ewenementem na skalę światową. Ta nieprawdopodobnej mocy mieszanka jest unikatem nie do pobicia !

Ningxia Red - to magiczna mieszanka Lycium Barbarum i pięciu innych owoców, bardzo silnych przeciwutleniaczy | Magia-Urody.pl

Najnowsze badania wykazują, że Ningxia Wolfberry (Lycium Barbarum z prowincji Ningxia – Chiny) ma najwyższy poziom antyutleniaczy spośród wszystkich znanych owoców i warzyw.

Starożytne żródła z przed wieków wspominają o niezwykłych właściwościach Wolfberry, opisują potencjał jaki zawiera, wspomagając witalność i mające moc regeneracji organów człowieka, to cudo natury występujące na dziewiczych rejonach prowincji Ningxia-Chiny.

Chińscy medycy z 14 wieku zalecali regularne spożywanie tej magicznej jagody, aby uregulować przepływ energi zwanej innaczej CHI, aby wspomóc nasze fizyczne ciała co prowadzi do długiego zdrowego życia. Współczesne nauki potwierdzają i pogłebiają wiedzę pochodzącą od starożytnych mędrców. Wolfberry jest essensją odżywiającą nasze ciało, zawiera najwyższy procent wartośći podstawowych składników odżywczych w perfekcyjnej równowadze !

Podobne właśćiwośći można również znaleść w innym pożywieniu, aczkolwiek nigdy w tak wysokiej zawartośći jak w Lycium Barbarum z prowincji Ningxia. Należało by spożyć wiele pełnych koszy owoców i warzyw każdego dnia, rezultat energi otrzymanej z Ningxia Red - JEST NIEZWYKŁY !

Nasze środowisko zawiera wiele toxyn, jest niemożliwe, aby żyć bez absorbcji ich do naszego organizmu, toxyny powodują wiele chorób i przyspieszają proces starzenia się komórek naszego organizmu.

Jak moglibyśmy wyeliminować toxyny i bronić się przed ich zgubnym wpływem ?

Jedną ze strategi jest stosowanie na codzień przeciwutleniaczy, aby uchronić nas przed nieodwracalnym procesem degradacji naszego organizmu.

Ningxia Red jest pełen wartości które bronią i zabezpieczają twój organizm przed zgubnym wpływem codzienności, daje Ci szansę na oczyszczenie i odbudowanie a także odmłodzenie organów twojego ciała każdego dnia jego stosowania.

NINGXIA RED - to najsilniejszy dostępny na rynku antyutleniacz !

W połowie lat 80-tych, kiedy naukowcy z Instytutu Żywienia Ningxia analizowali Ningxia wolfberry (nazywane przez rdzennych Chińczyków jagody Goji i Lycium barbarum L. przez botaników), odkryli oni, że mają przed sobą prawdziwą kapsułkę pełną witamin. Wagowo składająca się w ponad 15 procentach z protein, wolfberry zawiera ponad 21 podstawowych minerałów, 18 aminokwasów, i znaczące ilości chromu, poziom witamin jak tiamina (witamina B), niacyna (witamina B3), i witamina C jest niespotykanie wysoki.

Podsumowanie składników odżywczych Ningxia wolfberry:

Największe znane źródło witamin B1 i B3..

Trzy razy więcej witaminy C niż w surowych pomarańczach..

Zachowanie równowagi minerałów..

Potas i magnez..

Wysoko proteinowa elektrownia..

Błonnik składnik życia..

Wysokie spożycie błonnika wpływa bezpośrednio na:

Ningxia wolfbery jest bogata także w rozpuszczalny błonnik, który jest bardzo wydajny w wydalaniu trój glicerydów i cholesterolu z krwi i obniżania ryzyka wystąpienia choroby serca. Liczne badania powiązały wysokie spożycie rozpuszczalnego błonnika z obniżeniem ciśnienia krwi i poprawą kondycji sercowo naczyniowej.

Więcej niż witaminy, minerały i amino-kwasy..

Nie wszystkie cukry są równe..

Na pierwszy rzut oka trudno było by stwierdzić czy suche jagody z tak małą zawartością wody mają tak ogromny wpływ na poziom cukru surowicy. Ostatnie badania chemiczne potwierdziły, że suche jagody mają indeks glikemiczny o wartości 29, jest to 2/3 mniej niż glukoza i 50% mniej niż biały chleb czy gotowane ziemniaki.

Ostatecznie może synergia wszystkich tych substancji odżywczych jest odpowiedzialna za zdolności Ningxia wolfberry do wspomagania tylu różnych funkcji w naszym organizmie. Według biochemika dr Riu Liu z Uniwersytetu Cornell, dodatkowy i synergistyczny efekt roślinnych substancji chemicznych w owocach i warzywach jest odpowiedzialny za te potężne właściwości anty-utleniające i przeciw rakowe. Wyjaśnia to dlaczego pojedynczy antyutleniacz nie może zastąpić kombinacji naturalnych fito-chemikaliów w owocach i warzywach, aby osiągnąć takie korzyści zdrowotne.

Pijmy na zdrowie !!!

Stosowanie:

Produkty powiązane:

MultiGreens (suplement bogaty w sprilulinę i chlorofil) - 120 kapsułek | magia-urody.pl

MultiGreens (suplement bogaty w sprilulinę i chlorofil) - 120 kapsułek

SZCZEGÓŁY

Ningxia Nitro™ 14 x 20 ml | magia-urody.pl

Ningxia Nitro™ 14 x 20 ml

SZCZEGÓŁY

En-R-Gee™, olejek eteryczny, mieszanka | Essential Oil 15 ml | magia-urody.pl

En-R-Gee™, olejek eteryczny, mieszanka | Essential Oil 15 ml

SZCZEGÓŁY

NingXia Red Singles 60ml x 30 saszetek | magia-urody.pl

NingXia Red Singles 60ml x 30 saszetek

SZCZEGÓŁY

NingXia Zyng™ /zastrzyk odświeżającej energii, 12 x 250 ml | magia-urody.pl

NingXia Zyng™ /zastrzyk odświeżającej energii, 12 x 250 ml

SZCZEGÓŁY

Dyfuzor ultradźwiękowy DEWDROP | magia-urody.pl

Dyfuzor ultradźwiękowy DEWDROP

SZCZEGÓŁY

FARMY YOUNG LIVING, więcej..

FARMY YOUNG LIVING | magia-urody.pl

Niedawno firma Young Living obchodziła 20 rocznicę powstania.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Nasz numer ID w Young Living: 1476605 i link do formularza rejestracji: tu link

DO NASZEGO PUNKTU WE WROCŁAWIU: SYNAPSE [1-piętro] w CH Marino, ul.Paprotna 7, WROCŁAW