CALIVITA: Slim Formula

Slim Formula

Cena: 126.00 PLN

  • Dostępność: w magazynie

Slim Formula jest to preparat zmniejszający masę ciała, jego regularne przyjmowanie prowadzi do osiągnięcia pragnących efektów. Dzięki zastosowaniu podstawowych olejków z wyciągów ziołowych ma przyjemny zapach i smak.

Skład Slim Formula

Podstawowym zadaniem produktu jest oczyszczanie organizmu ze szkodliwych produktów przemiany materii, pobudzenie pracy układu trawiennego, usuwanie płynów z tkanki łącznej i przyspieszanie przemiany materii.

Slim Formula:

Slim Formula ma właściwości odtruwające i oczyszczające, pobudza trawienia i aktywność jelit, a w rezultacie przyspiesza metabolizm, przyczynia się do zmniejszenia masy ciała i wspomaga procesy regulacyjne organizmu.

Slim Formula to produkt, który został stworzony po to aby wspomóc osoby chcące pozbyć się zbędnych kilogramów. Składniki preparatu zostały tak dobrane, przez specjalistów posiadających wiedzę w tej dziedzinie, aby jak najlepiej współdziałały ze sobą, w ten sposób pomagają naszemu organizmowi odzyskać naturalna równowagę, jak równowagę jak również pomagają skutecznie wykorzystać substancje odżywcze. Sukces diety odchudzającej zależy bowiem od wielu czynników. Głównym zadaniem Slim Formula jest odtruwanie i oczyszczanie organizmu, zwłaszcza ze szkodliwych produktów przemiany materii, jak również stymulowanie aktywności układu trawiennego i aktywność jelit, eliminowanie płynów i przyspieszanie przemiany materi.

Składniki Slim Formula:

Dawkowanie:

Opakowanie zawiera:

8 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®:

Serdecznie Zapraszamy !