YOUNG LIVING: Mister™ olejek eteryczny, mieszanka, 15 ml

Mister™ olejek eteryczny, mieszanka, 15 ml

Cena: 244.00 PLN

  • Dostępność: w magazynie

Mister™ to mieszanka stworzona, aby pomóc mężczyznom, którzy skarżą się na zakłócenia równowagi hormonalnej i problemy z prostatą. Mówi się, że każdy mężczyzna po 55 roku życia ma raka prostaty w mniejszym lub większym stopniu. Czy jest to prawda w 100% czy nie, nie wiem, ale wiadomo, że problem ten rośnie. Mężczyźni skarżą się na problemy z reprodukcją i zakłócenia hormonalne, o których nie słyszało się kilka lat wcześniej.

Mister™ został stworzony aby pomóc uwolnić zator w prostacie i zachować lepszą równowagę hormonalną. Należy nakładać go na zewnętrzne i wewnętrzne kostki.

Mister™ zawiera piękny olejek nazywany Yarrow, który ma właściwości podobne do tych jakie mają w naszym ciele progesteron i testosteron.

Ostatnio zauważono, że kobiety, które używały Mister™ przy uderzeniach gorąca lepiej radziły sobie z tą dolegliwością. Nie działa on na wszystkich oczywiście, ale pomógł tym kobietom, które miały niski poziom estrogenu lub progesteronu. Nie znaczy to, że jeśli ktoś ma raka typu progesteronowego pobudzi to hormony rakowe do aktywności. Olejki tego nie zrobią. Są bardzo bezpieczne w użyciu i jak długo nakładamy je zewnętrznie nie ma ryzyka lub niebezpieczeństwa. Kompozycja ta została stworzona, aby pomóc kobietom powyżej 30-go roku życia, natomiast Dragon Time dla młodych kobiet oraz nastolatek.

Składniki:

Sposób użycia:

Produkty powiązane:

Dyfuzor ultradźwiękowy DEWDROP | magia-urody.pl

Dyfuzor ultradźwiękowy DEWDROP

SZCZEGÓŁY

Olejki eteryczne dla Niego \ Mini Set Young Living | magia-urody.pl

Olejki eteryczne dla Niego \ Mini Set Young Living

SZCZEGÓŁY

Kapsułki roślinne NPcaps™ | 250 sztuk | magia-urody.pl

Kapsułki roślinne NPcaps™ | 250 sztuk

SZCZEGÓŁY

Kolekcja Plus - olejki eteryczne orange (pomarańcza), tangerine (mandarynka), thyme (tymianek), lemon (cytryna), peppermint (mieta pieprzowa), lemongrass (trawa cytrynowa), lavender (lawenda), oregano i thieves, dla domowej kuchni, gastronomii | magia-urody.pl

Kolekcja Plus - olejki eteryczne orange (pomarańcza), tangerine (mandarynka), thyme (tymianek), lemon (cytryna), peppermint (mieta pieprzowa), lemongrass (trawa cytrynowa), lavender (lawenda), oregano i thieves, dla domowej kuchni, gastronomii

SZCZEGÓŁY

FARMY YOUNG LIVING, więcej..

FARMY YOUNG LIVING | magia-urody.pl

Niedawno firma Young Living obchodziła 20 rocznicę powstania.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Nasz numer ID w Young Living: 1476605 i link do formularza rejestracji: tu link

DO NASZEGO PUNKTU WE WROCŁAWIU: SYNAPSE [1-piętro] w CH Marino, ul.Paprotna 7, WROCŁAW