YOUNG LIVING: Juva Cleanse™, olejek eteryczny, mieszanka | Essential Oil, 15 ml

Juva Cleanse™, olejek eteryczny, mieszanka | Essential Oil, 15 ml

Cena: 659.00 PLN

  • Dostępność: w magazynie, dostawa w ciągu 3-4 dni

Wątroba jest największym ludzkim wewnętrznym organem i głównym narządem usuwającym trujące substancje z ludzkiego organizmu. Nawet trucizny znajdujące się w powietrzu którym oddychamy - są filtrowane w wątrobie włączając w to syntetyczne chemikalia zawarte w odświeżaczach powietrza, czyszczących aerozolach, farbach, spryskiwaczach na owady, robaki itp... Lecz nawet filtry wymagają oczyszczania. Olejki z Ledum, Ziaren Selera i Kocanki Włoskiej / Helichrysum (Helichrysum italicum) od dawna są znane z uwagi na ich doskonałe właściwości oczyszczania wątroby.

Kompozycja olejków stworzona w Young Living Essential Oils była klinicznie badana przez cały 2003 rok pod względem jej zdolności do usuwania rtęci z tkanek ciała. Badania te oraz studia monograficzne nad tą kompozycją przeprowadzone były w owym 2003 roku pod przewodnictwem dr. nauk medycznych Rogera Lewisa w Young Life Research Clinic w Provo w stanie Utah w USA.

Juva Cleanse™ | magia-urody.pl

Badania te oceniły i dowiodły ogromnej skuteczności olejków z Kocanki, Ledum i ziaren Selera w leczeniu zaawansowanych przypadków wirusowego zapalenia wątroby typu „C". Już w pierwszym badanym przypadku młodego mężczyzny w wieku 20 lat zdiagnozowanym jako wirusowe zapalenie wątroby typu C na początku stwierdzono 13.200 jednostek, po wzięciu 2 kapsułek (ok. 750 mg) kompozycji Juva Cleanse™ (Ledum, Kocanka, Seler) dziennie - po miesiącu bez żadnej innej interwencji zanotowano u pacjenta spadek wirusowego zapalenia wątroby typu C do 2.580 jednostek. Czyli nastąpiło ponad 80 % udokumentowane polepszenie stanu wątroby zaledwie w ciągu miesiąca bez stosowania jakichkolwiek inwazyjnych metod. Dokonano tego w naturalny, całkowicie nieszkodliwy sposób.

Składniki:

Stosowanie:

Uwagi: