YOUNG LIVING: Forgiveness™ olejek eteryczny, mieszanka | Essential Oil, 5 ml

Forgiveness™ olejek eteryczny, mieszanka | Essential Oil, 5 ml

Cena: 339.00 PLN

  • Dostępność: w magazynie, dostawa w ciągu 3-4 dni

Forgiveness™ ( Przebaczenie ) - jest to mieszanka zrobiona w celu stworzenia częstotliwości i zapachu, które stymulowały by umysł do przeniesienia się w stan gdzie, można przebaczyć i zapomnieć, gdzie można uwolnić emocje lub urazy, czy też problemy blokujące nasz postęp.

Olejek pomaga uwolnić się od raniących uczuć znieważania, obelg, lżenia uwłaczania, naurągania obrażania i negatywnych emocji, także pozwala się uwolnić od negatywnych wspomnień i pozwala się uwolnić od dawnych dotychczasowych emocjonalnych barier i osiągnąć wyższą świadomość wspomagając wybaczyć sobie i innym. W przypadku wielu chorób, a zwłaszcza nowotworów wybaczenie sobie i innym jest niezbędne, aby uzdrowić swój organizm ! Wybaczenie jest konieczne, aby stać się całkowicie wolnym i w pełni korzystać z Boskiej Mocy naszej Boskiej Natury !

EMOCJE - to energia w nas, która chce się wyzwolić - ale jak nie wiemy jak to zrobić, wpadamy wtedy w pułapkę. Wszystko zależy z jakimi emocjami przyszliśmy na świat - żeby uwolnić - to jest zadanie DUSZY. A tylko MIŁOŚĆ BEZWARUNKOWA jest jedyną drogą na przerobienie wszystkiego i na karmienie Duszy tu na tym ziemskim padole. Jak już się to przerobi - to wtedy świat zawsze jest piękny, choć by nawet się waliło na głowę nie wiem co...

Składniki:

Stosowanie:

Olejek Forgiveness™ ( Przebaczenie ) to jedna z sześciu mieszanek zestawu Feelings.

Uwagi:

FARMY YOUNG LIVING, więcej..

FARMY YOUNG LIVING | magia-urody.pl

Niedawno firma Young Living obchodziła 20 rocznicę powstania.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Nasz ID Dystrybutor Young Living : 1476605

DO NASZEGO PUNKTU WE WROCŁAWIU: SYNAPSE [1-piętro] w CH Marino, ul.Paprotna 7, WROCŁAW