YOUNG LIVING: Dyfuzor ultradźwiękowy

Dyfuzor ultradźwiękowy

Cena: 485.00 PLN

  • Dostępność: dostępny już wkrótce !

Chwilowo brak produktu na magazynie.

Termin "aromaterapia" został ukuty przez francuskiego chemika Rene-Maurice Gattefosse na początku 1920 roku. Gattefosse całe życie poświęcił badaniu olejków eterycznych i ich właściwości leczniczych. Ponad 6000 lat przed Gattefosse, aromaterapia była używana przez Egipcjan, Rzymian i Greków. Imhotep, egipski lekarz zasugerował, że oleje mogą być wykorzystywane do masażu, kąpieli i balsamowania zmarłych. Hipokrates, znany jako ojciec współczesnej medycyny, używał aromatycznych dymów i oparów, aby oczyś cić Ateny od zarazy.

Dzisiaj, posiadamy już o wiele większą wiedzę na temat skutków dyfuzji olejków eterycznych. Skutkiem dyfuzowania olejków eterycznych nie tylko jest zwiększenie ilości tlenu w atmosferze, ale także zwiększenie zdolność organizmu do przenoszenia tlenu do komórek. Rozpuszczalne struktury olejków eterycznych łatwo przenikają przez błony komórkowe nosa i dostają się do krwiobiegu. Kiedy znajdą się w krwioobiegu, oleje mogą pomóc transportować tlen i składniki odżywcze do komórek.

Dyfuzor Ultrasonic Diffuser Young
Living | Magia-Urody.pl

Przypuszcza się także, że dyfuzja olejków eterycznych może mieć pozytywny wpływ na układ węchowy (mechanizm zapachowy) i układ limbiczny (centrum pamięci, emocji i motywacji). Gdy olejek jest wdychany przez nos, rozpuszcza się w nabłonku węchowy (warstwa komórek w jamie nosowej), który ma ponad 40 milionów komórek z małych włosków zwanych rzęskami znany również jako receptory węchowe. Receptory te otrzymują mikro-drobne cząsteki olejku transportując je do komórek zastawki w opuszce węchowej. Opuszka węchowa następnie wysyła sygnał do obszarów mózgu, takich jak hipokamp, amygdale, podwzgórze lub kora węchowa, wszystkie są częścią układu limbicznego. Emocje, pamięć długotrwałą, zachowania za które odpowiada układ limbiczny. Tak więc proces dyfuzji olejków eterycznych ma kluczowe znaczenie w przezwyciężeniu strachu lub urazu i jest niezbędne w budowaniu nowych i pozytywnych wspomnień i doświadczeń.

Z nowym dyfuzorem ultradźwiękowym Young Living jest jeszcze łatwiej stworzyć poczucie dobrobytu i wzmocnić zdrową atmosferę w domu.

Główne korzyści:

Co sprawia, że ten produkt jest wyjątkowy ?

Kto powinien używać produktu ?

Jak korzystać ?

FARMY YOUNG LIVING, więcej..

FARMY YOUNG LIVING | magia-urody.pl

Niedawno firma Young Living obchodziła 20 rocznicę powstania.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Nasz ID Dystrybutor Young Living : 1476605

DO NASZEGO PUNKTU WE WROCŁAWIU: SYNAPSE [1-piętro] w CH Marino, ul.Paprotna 7, WROCŁAW