Promocje

Olejki-eteryczne-single: Trawa cytrynowa olejek eteryczny (Cymbopogon flexuosus) | Lemongrass+ Essential Oil, 5 ml | Young Living Essential Oils

Promocja !

Trawa cytrynowa olejek eteryczny (Cymbopogon flexuosus) | Lemongrass+ Essential Oil, 5 ml

Olejek eteryczny Lemongrass+ nie tylko pobudza zmysły z jego intensywnym, lemonowym zapachem, ale może również wspierać zdrowie, dobre samopoczucie, równowagę ciała, ducha i umysłu, gdy jest stosowany jako suplement diety w kapsule żelowej lub jako dodatek do napojów. Delikatny smak cytrusowy oleju jako uzupełnie wiele potraw, zwłaszcza azjatyckich, może być dodawany jako przyprawa do posiłków, np. przygotowywanych w restauracjach.

Szczegóły znajdziesz tutaj..

Olejki-eteryczne-single: Oregano+ olejek (Origanum vulgare) | Oregano+ Essential Oil, 5 ml | Young Living Essential Oils

Promocja !

Oregano+ olejek (Origanum vulgare) | Oregano+ Essential Oil, 5 ml

Oregano+ olejek eteryczny (Origanum vulgare), zawiera naturalnie występujący składnik karvacrol i może pomóc w utrzymaniu zdrowego stylu życia, gdy jest stosowany jako suplement diety. Olejek Oregano+ to naturalna przyprawa, o pikantnym, intensywnym smaku, jako uzupełnienie ulubionych potraw, zwłaszcza włoskich.

Szczegóły znajdziesz tutaj..

Suplementy: MegaCal™ /źródło wapnia, magnezu, manganu i wit.C - 90 porcji w opakowaniu | Young Living Essential Oils

Promocja !

MegaCal™ /źródło wapnia, magnezu, manganu i wit.C - 90 porcji w opakowaniu

MegaCal™ jest wspaniałym źródłem wapna, magnezu, manganu i wit C. MegaCal wspiera zdrowie kości i naczyń jak również funkcjonowanie systemu nerwowego i zawiera 205 mg wapna i 187 mg magnezu w jednej dawce. Wapń to kluczowy minerał dla naszego organizmu nawet DNA nie jest w stanie się regenerować i duplikować bez tego minerału !

Szczegóły znajdziesz tutaj..