KUVINGS: Wyciskarka do soków model NS-950SC

Wyciskarka do soków model NS-950SC

Cena: 1590.00 PLN

  • Dostępność: w magazynie, dostawa w ciągu 3-4 dni

Wyciskarka model Kuvings NS-950SC, to prosta w obsłudze, a przy tym solidna i bardzo praktyczna. Wyciskarkę do soków Kuvings NS-950SC charakteryzuje ponadto duża moc silnika (240W) która sprawi, że wycisną Państwo sok nawet z najtwardszych owoców i warzyw. Wyciskarka do soków Kuvings NS-950SC nie ma w swoich elementach bisfenolu - rakotwórczej substancji bardzo często spotykanej w innych sprzętach kuchennych. Wyciskarki do soków Kuvings zdobyły wiele nagród na całym świecie.

wyciskarka Kuvings | magia-urody.pl

To co należy na wstępie powiedzieć o wyciskarce do soku marki Kuvings to, iż jest to wyciskarka a nie sokowirówka. Trzeba to podkreślić, ponieważ ta różnica ma zasadnicze znaczenie dla końcowego efektu działania obu tych urządzeń. Otóż Kuvings wyciska zamiast odwirowywać czy rozcierać owoce, a umożliwia mu to rewolucyjna, innowacyjna technologia. Co to oznacza w praktyce.

Sok z wyciskarki z sokowirówki czy kartonu

Zalety jednoślimakowego modułu

Technologia użyta w wyciskarce Kuvings polega na wyciskaniu soków za pomocą bardzo silnego, wolno obracającego się mechanizmu wyglądem przypominającego śrubę lub ślimaka – stąd nazwa jednoślimakowa. Ta ślimacza śruba ma wiele zalet

ślimak wyciskarki Kuvings | magia-urody.pl

Śruba

silnik wyciskarki Kuvings | magia-urody.pl

Silnik

Pozostałe zalety wyciskarki Kuvings

wyciskarka Kuvings | magia-urody.pl

Szeroki wachlarz możliwości

Dzięki sile wyciskarki uzyskuje się możliwość różnicowania diety. Kuvings potrafi wycisnąć pożywne soki zarówno z miękkich owoców np. jabłek czy pomarańczy, jak również twardych warzyw tj. marchwi, czerwonej kapusty, czerwonego buraka, poradzi sobie również z orzechami. Namoczone wcześniej migdały zamieni w bajecznie smaczne mleczko migdałowe! Może być również używana do wyciskania soku z zielonych warzyw liściastych, czy warzyw o strukturze włóknistej takich jak seler. Daje to możliwość zróżnicowanej diety i tworzenia bogatych, pożywnych mikstur prozdrowotnych. Wyciskarka Kuvings służy nam więc również jako urządzenie lecznicze. Za jej pomocą możemy poddać się sokoterapii i oczyścić organizm z toksyn. Wystarczy tygodniowa kuracja by znacząco poprawić stan swojego zdrowia, w profilaktyce zaś jest nieoceniona.

Dwustopniowy system zabezpieczający

Aby rozpocząć wyciskanie soków wszystkie części składowe muszą być odpowiednio zamontowane. Szereg czujników zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Wyciskarka ponadto nie ma żadnych nieosłoniętych elementów ruchomych przez co nie stanowi zagrożenia nawet dla dorastających dzieci. Dodatkowo – w przeciwieństwie do wyciskarek dwuślimakowych - w trakcie wyciskania soku właściwie nie potrzeba używać tłoczka do popychania, co również zwiększa jej bezpieczeństwo.

Prosta w użyciu

Obsługa jest dziecinnie prosta, dzięki czemu dzieci same mogą robić pyszne, zdrowe i pożywne soki. Wyciskarka Kuvings jest zgrabna i ładna, nieduża i ma nowoczesny wzór, również opatentowany i wyróżniony na międzynarodowych targach. Ze względu na jej wygląd zawsze chce się ją trzymać na wierzchu. W odróżneniu od wyciskarek poziomych ma pionowo ułożony mechanizm wyciskający przez co zajmuje mało miejsca.

czyszczenie wyciskarki Kuvings | magia-urody.pl

Wygodne czyszczenie

Pomiędzy wyciskaniem soków według różnych przepisów wystarczy wlać czystą wodę i przepłukać urządzenie bez konieczności jego demontażu.Szybkie czyszczenie Kuvings wykonuje się wlewając ok. 1 litra wody w otwór, w który wrzucamy owoce. Takie płukanie umożliwia wykonywanie różnych rodzajów soków bez konieczności czasochłonnego mycia sokownika. Natomiast w celu generalnego czyszczenia należy zdemontować głowicę co zajmuje tylko 10s

Zawartość kompletu stanowią:

Specyfikacja Techniczna:

Dodatkowe wyposażenie:

Zestaw do surówek oraz lodów Kuvings, model NS | magia-urody.pl

Produkty podobne:

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PUNKTU WE WROCŁAWIU: SYNAPSE [1-piętro] w CH Mariono, ul.Paprotna 7, WROCŁAW