KUVINGS: Wyciskarka do soków na całe owoce i warzywa model B6000PR /Bordowa/

Wyciskarka do soków na całe owoce i warzywa model B6000PR /Bordowa/

Cena: 1990.00 PLN

  • Dostępność: w magazynie, dostawa w ciągu 3-4 dni

Wyciskarka Kuvings B6000 umożliwia wycisakanie pełnowartościowych soków bez konieczności używania noża. Jest to pierwsza wyciskarka na rynku wykorzystująca technologie robienia soków z całych owoców i warzyw. Daje to wyciskarce Kuvings ogromną przewagę nad sokowirówkami, blenderami i innymi urządzeniami tego typu, które przeżuwają, mielą, szatkują owoce i warzywa na ich uboższą wersję, rozwarstwioną, utlenioną, ilościowo skromniejszą, nawet estetycznie mniej atrakcyjną. Dzięki naszej wyciskarce mamy gwarancję, że spożywamy najwyższej jakości sok, co do tego nie ma cienia wątpliwości.

wyciskarka Kuvings | magia-urody.pl

Uzyskanie pełnowartościowego soku

To co należy na wstępie powiedzieć o wyciskarce do soku marki Kuvings to, iż jest to wyciskarka a nie sokowirówka. Trzeba to podkreślić, ponieważ ta różnica ma zasadnicze znaczenie dla końcowego efektu działania obu tych urządzeń. Otóż Kuvings wyciska zamiast odwirowywać czy rozcierać owoce, a umożliwia mu to rewolucyjna, innowacyjna technologia. Co to oznacza w praktyce.

Sok z wyciskarki z sokowirówki czy kartonu

Zalety jednoślimakowego modułu

Technologia użyta w wyciskarce Kuvings polega na wyciskaniu soków za pomocą bardzo silnego, wolno obracającego się mechanizmu wyglądem przypominającego śrubę lub ślimaka – stąd nazwa jednoślimakowa. Ta ślimacza śruba ma wiele zalet

ślimak wyciskarki Kuvings | magia-urody.pl

Śruba

silnik wyciskarki Kuvings | magia-urody.pl

Silnik

Pozostałe zalety wyciskarki Kuvings

wyciskarka Kuvings | magia-urody.pl

Szeroki wachlarz możliwości

Dzięki sile wyciskarki uzyskuje się możliwość różnicowania diety. Kuvings potrafi wycisnąć pożywne soki zarówno z miękkich owoców np. jabłek czy pomarańczy, jak również twardych warzyw tj. marchwi, czerwonej kapusty, czerwonego buraka, poradzi sobie również z orzechami. Namoczone wcześniej migdały zamieni w bajecznie smaczne mleczko migdałowe! Może być również używana do wyciskania soku z zielonych warzyw liściastych, czy warzyw o strukturze włóknistej takich jak seler. Daje to możliwość zróżnicowanej diety i tworzenia bogatych, pożywnych mikstur prozdrowotnych. Wyciskarka Kuvings służy nam więc również jako urządzenie lecznicze. Za jej pomocą możemy poddać się sokoterapii i oczyścić organizm z toksyn. Wystarczy tygodniowa kuracja by znacząco poprawić stan swojego zdrowia, w profilaktyce zaś jest nieoceniona.

Dwustopniowy system zabezpieczający

Aby rozpocząć wyciskanie soków wszystkie części składowe muszą być odpowiednio zamontowane. Szereg czujników zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Wyciskarka ponadto nie ma żadnych nieosłoniętych elementów ruchomych przez co nie stanowi zagrożenia nawet dla dorastających dzieci. Dodatkowo – w przeciwieństwie do wyciskarek dwuślimakowych - w trakcie wyciskania soku właściwie nie potrzeba używać tłoczka do popychania, co również zwiększa jej bezpieczeństwo.

Prosta w użyciu

Obsługa jest dziecinnie prosta, dzięki czemu dzieci same mogą robić pyszne, zdrowe i pożywne soki. Wyciskarka Kuvings jest zgrabna i ładna, nieduża i ma nowoczesny wzór, również opatentowany i wyróżniony na międzynarodowych targach. Ze względu na jej wygląd zawsze chce się ją trzymać na wierzchu. W odróżneniu od wyciskarek poziomych ma pionowo ułożony mechanizm wyciskający przez co zajmuje mało miejsca.

czyszczenie wyciskarki Kuvings | magia-urody.pl

Wygodne czyszczenie

Pomiędzy wyciskaniem soków według różnych przepisów wystarczy wlać czystą wodę i przepłukać urządzenie bez konieczności jego demontażu.Szybkie czyszczenie Kuvings wykonuje się wlewając ok. 1 litra wody w otwór, w który wrzucamy owoce. Takie płukanie umożliwia wykonywanie różnych rodzajów soków bez konieczności czasochłonnego mycia sokownika. Natomiast w celu generalnego czyszczenia należy zdemontować głowicę co zajmuje tylko 10s

Zawartość kompletu stanowią:

Specyfikacja Techniczna:

Dodatkowe wyposażenie:

Zestaw do koktajli oraz lodów Kuvings, model B6000 | magia-urody.pl

Produkty podobne:

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PUNKTU WE WROCŁAWIU: SYNAPSE [1-piętro] w CH Mariono, ul.Paprotna 7, WROCŁAW