YOUNG LIVING: Essential 7 Essential Oil Collection

Essential 7 Essential Oil Collection

Cena: 480.00 PLN

  • Dostępność: dostępny już wkrótce !

Chwilowo brak produktu na magazynie.

Kiedy jesteśmy nowi w świecie olejków eterycznych, stykamy się z oszałamiająco bogatą kolekcją do wyboru. Od jakich olejków należy zacząć ? Jeśli chcemy się dzielić najlepszymi olejkami lub mieszankami z przyjaciółmi lub krewnymi, które olejki wybrać ?

Na szczęście, odpowiedziano już na te trudne pytania. Siedem spośród najlepiej wspierających nasz organizm i równoważących emocjonalnie olejków etrycznych zostało zebranych w jeden niezbędny do życia zestaw: Essential 7.

Trzy potężne w działaniu olejki i cztery cudowne kompozycje zapachowe zostały zebrane razem w niezastąpionym zestawie Essential 7. Zestaw ten gwarantuje osiągnięcie wewnętrznego spokoju, gdziekolwiek się znajdziesz - to przenośna apteczka dla duszy i ciała. Essential 7 zawiera buteleczki o pojemności 5 ml zawierające następujące olejki i kompozycje: Peppermint, Lemon, Lavender, Purification, PanAway, Joy oraz Peace&Calming.

Jak używać zestawu Essential 7 ?

Inne zastosowania Essential 7

Zestaw Essential 7 składa się z siedmiu najbardziej popularnych olejków eterycznych wybranych przez D. Garego Younga, założyciela Young Living Essential Oils. Zostały one wybrane ze względu na swoje bogate własciwości i popularność wsród osób regularnie używających olejki. Zestaw Essential 7 jest wspaniały dla początkujących użytkowników i dostarcza olejki eteryczne potrzebne w wielu różnych sytuacjach.

FARMY YOUNG LIVING, więcej..

FARMY YOUNG LIVING | magia-urody.pl

Niedawno firma Young Living obchodziła 20 rocznicę powstania.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Nasz numer ID w Young Living: 1476605 i link do formularza rejestracji: tu link

DO NASZEGO PUNKTU WE WROCŁAWIU: SYNAPSE [1-piętro] w CH Marino, ul.Paprotna 7, WROCŁAW