CALIVITA: E-PROTECT STICKER /Folia ochronna przed elektrosmogiem

E-PROTECT STICKER /Folia ochronna przed elektrosmogiem

Cena: 80.00 PLN

  • Dostępność: w magazynie

E-PROTECT STICKER to naukowo zaprogramowana folia, która może chronić organizm przed negatywnym wpływem promieniowania elektromagnetycznego. Wszystkie żywe komórki oraz tkanki organizmu wytwarzają pole elektromagnetyczne. Czynnikiem decydującym o elektrowrażliwości może być fakt, że oscylacja i amplituda pola elektromagnetycznego, emitowanego przez urzàdzenia elektroniczne, mogż różnić się od naturalnego pola elektromagnetycznego emitowanego przez ludzki organizm. Taka interferencja może spowodować zakłócenie naturalnego wzorca aktywności elektromagnetycznej organizmu.

Celem E-PROTECT STICKER, dzięki wykorzystaniu zasad biorezonansu, jest wspieranie procesów wpływajàcych na fale elektromagnetyczne, wytwarzane przez urządzenia elektroniczne, takie jak np. telefon komórkowy - tak, aby fale bardziej dopasowywały się do naturalnego wzorca pola elektromagnetycznego, wytwarzanego przez organizm. Harmonizacja z bardziej naturalnym wzorcem częstotliwości może wspomóc zniwelować niektóre szkodliwe efekty zewnętrznego promieniowania elektromagnetycznego.

W ostatnich latach nastàpił wyraźny wzrost użytkowników mobilnych urządzeń elektronicznych oraz technologii bezprzewodowych, co oznacza, że przeciętna osoba stale narażona jest na nieustannie wzrastające promieniowanie elektromagnetyczne. Promieniowanie to może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie - może zakłócić prawidłowy rytm snu i czuwania, powodować bóle głowy, rozdrażnienie, uczucie stałego zmęczenia, itp.

Folia ochronna E-PROTECT STICKER CaliVita® Electronics może chronić nasz organizm przed wyżej wspomnianym negatywnym wpływem promieniowania elektromagnetycznego, pochodzącym z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych, takich jak:

Jak używać E-PROTECT STICKER ?

Po prostu usuń folię zabezpieczającą i przyklej go na tylnej powierzchni telefonu komórkowego lub na zewnątrz futerału. E-PROTECT STICKER można także stosować na innych typach urządzeń elektronicznych, w tym laptopach, „nianiach elektronicznych”, GPS-ów, bezprzewodowych telefonach, interkomach, telewizorach, kuchenkach mikrofalowych, odtwarzaczach MP3, a nawet w samochodzie.

UWAGA !

E-PROTECT STICKER nie jest urządzeniem medycznym. Nie należy używać go w celach diagnostycznych oraz leczniczych ! W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy skorzystać z porady lekarza !

8 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®:

Serdecznie Zapraszamy !